Artıları Eksileriyle Karaköy

Artıları Eksileriyle Karaköy

Artıları Eksileriyle Karaköy

01 Eylül 2018 - Blog

Karaköy günümüzde bir yenilenme süreci içerisinde. İstanbulluların eski istanbulun kültürünü yaşayabileceğiniz, kokusunu içinize çekebileceğiniz bir lokasyon olma yolunda gelişmeye devam ediyor. Bölge çok sayıda turistide kendine çekmekte. Eski yapıların değerlendirilmesiyle bölge canlanmış farklı lezzet ve ürünleriyle kafe, restoran, mağazalar dünya genelinde dikkat çekmiştir.
Ders öncesi ve sonrası veya çocuklarınızı derse getirdiğinizde gezip dolaşabileceğiniz bir çok nokta sizleri bekliyor. Ulaşım yönünden de İstanbul’un bir ucundan tek tramvayla ulaşılabilmekte. Karaköy’e araçla gelmek isteyen misafirlerimiz için birçok farklı oto park imkanı bulunmakta bunlardan en büyüğü büyük Karaköy otoparkı oklumuza 3 dklık yürüme mesafasindedir.
Eksiler yönünde söyleye bileceğimiz şeyler yazımızın başında belirttiğimiz yenilenme sürecin oluğu için bir tadilat ve yenilenen binalar görmeniz olası. Fiyatlar taksim ve kadıköy gibi yerlere göre biraz kaçabilir fakat hizmet ve kalite arasındaki farkı karşılaştırdığınız da değdiğini göreceksiz.
Çok fazla söze gerek yok sizleri Karaköy’e bekliyoruz

Sizi Arayalım