Arjantin Tango Kursları

Arjantin Tango Kursları

Arjantin Tango Kursları

Arjantin Tango Kurslarında ağırlıklı olarak ARJANTİN TANGO eğitimi verilirken Tango Vals, Milonga, Nuevo Tango gibi stillerde bu eğitimin içeriğine dahil edilir. Kurslarımızda farklı Tango Stillerini öğrenerek bir Tango gecesinde veya özel bir ortamda tango yapabileceğiniz müzikler ve stillerde artmış olacak dansınız zenginleşecek. Dans partneriniz yok diye endişelenmeyin kurslarımıza partnerinizle gelebileceğiniz gibi bireysel olarak da gelebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sınıflarda partner sayısını eşit tutmaya özen gösterilmektedir.

Arjantin Tango Sınıflarımız Hobi Sınıflarıdır. Dileyen öğrencilerimiz Türkiye Dans Sporları Federasyonunun (TDSF) yaptığı Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango yarışmalarına katılabilirler. Başarılı olan öğrencilerimizi festivallere şov yapmaları için hazırlıyoruz.

Derslerimiz haftaiçi 1 gün 1:30 saattir ve 45 dk’lık iki dersten oluşur. Kurslarımızda 18:30 ve 20:00′ de başlayan iki grup bulunmaktadır. Size uygun olan bir saat seçebilirsiniz. Hafta sonu Cumartesi günü pratiğimiz bulunmaktadır.

Sizi Arayalım