Düğün Dansı İlk Dans Kursları

Düğün Dansı İlk Dans Kursları

Düğün Dansı İlk Dans Kursları

Düğün Dansı Kurslarımız özel ders olarak yapılır. Çiftlerimiz diledikleri şarkıları seçebilirler veya eğitmenlerimizle birlikte müzik tercihi yapılabilir. Hangi şarkıda dans edeceğinize karar verirken dikkat etmeniz gereken husus o şarkının hangi danslara uygun olduğudur yada seçtiğiniz. Bu konuda tasalanmayın Düğün Dansı konusundan profesyonel eğitmenlerimiz sizi yönlendirecekler.

Müziğinizi seçtikten sonra ki aşama düğün dansı koreografisi yazmaktır, koreografilerin yazmaya başlamadan evvel müziğe uygun seçilen dans neyse onun basic adımları ve figürleri öğretilir sonra çiftlerimizin uyumu ve dansı kavrama süresine bakılarak koreografilerin zorluk derecesi belirlenir.

Düğün Dansı için kursa başlamanın en uygun süresi bir aydır. Koreografi yazmak için gerekli olan süre ise en az 4 saattir. Yani 1 ay kala başlayan evlenecek çiftlerimiz haftada bir yada iki saat özel ders alarak hiç sıkışmadan mükemmel bir ilk dans yapabilirler.

Düğün Dansları Kursu için istediğin gün ve gündüz veya akşam saatlerinde eğitmenlerimiz ile randevulaşarak ders yapabilirsiniz.

Sizi Arayalım