Eşli Klasik Danslar Kursları

Eşli Klasik Danslar Kursları

Eşli Klasik Danslar Kursları

Dansın yaşı yoktur, her yaşın dansı vardır. Bu yüzden Eşli Klasik Danslar sınıfımız tam size göre. İçinde Tango, Slow, Vals, Swing, Slow Rock dans olan her yaşta yapabileceğiniz danslarla hayatınız boyunca sizi dans ettirecek. Bu sınıfımızda hemen her müzikte dans edebileceğiniz bilgi ve beceriyi kazanacaksınız. Özel günlerde veya canınız dans ettiğinde müziği duymanız sizi oturduğunuz yerden kaldırmaya yetecek.

Sınıflarımız hobi amaçlıdır 7’den 70’e herkes katılabilir herhangi bir yaş sınırı bulunmamakadır, eşinizle veya partnerinizle katılmanız sizin yararınıza olacaktır çünkü kendi kendinize pratik yapma çansınız olcak, fakat partnerim yok diye üzülmeyin eğitmenlerimiz sınıflarda bay bayan partner sayısına eşit olmasına özen gösterilmektedir mümkün olduğu kadar eşli dans edilebilecek çalışma ortamı sağlanılmaktadır. Hemen kayıt olun ve dansa başlayın.

Derslerimiz haftaiçi 1 gün 1:30 saattir ve 45 dk’lık iki dersten oluşur. Kurslarımızda 18:30 ve 20:00′ de başlayan iki grup bulunmaktadır. Size uygun olan bir saat seçebilirsiniz. Hafta sonu Cumartesi günü pratiğimiz bulunmaktadır.

Sizi Arayalım