Sosyal Latin Dansları Kursları

Sosyal Latin Dansları Kursları

Sosyal Latin Dansları Kursları

SALSA, Bachata ve Kizomba ağırlıklı olacak şekilde, Rumba, Cha Cha, Rueda, Merengue danslarını hep birlikte alabileceğiniz bu sınıflarımızda Eşli danslar sınıflarına kendi eşiniz veya partnerinizle katılabileceğiniz gibi, bireysel olarak da kayıt yaptırabilirsiniz. Sınıflarda bay bayan partner sayısına özen gösterilmektedir mümkün olduğu kadar eşli dans edilebilecek çalışma ortamı sağlanılmaktadır.

Başlangıç seviyesi sınıflarımız hobi sınıflarıdır, ilerleyen zamanlarda çalışmalara eksiksiz devam eden öğrencilerimiz ile yıl sonu gösteri çalışmaları yapılmaktadır. Dilerseniz Türkiye Dans Sporları Federasyonunun (TDSF) yaptığı Sportif Sosyal Danslar SALSA yarışmalarına katılabilirsiniz. Böylelikle hobiniz sizler için bir spor olmaya başlayacak. Dans’ın Merkezinde yarışma sınıfları çalışmaları fırsatını size sunarken sınırsız pratik yapma şansını sizlere veriyoruz.

Derslerimiz haftaiçi 1 gün 1:30 saattir ve 45 dk’lık iki dersten oluşur. Kurslarımızda 18:30 ve 20:00′ de başlayan iki grup bulunmaktadır. Size uygun olan bir saat seçebilirsiniz. Hafta sonu Cumartesi günü pratiğimiz bulunmaktadır.

Sizi Arayalım