Telefon (Whatsapp) 0 543 515 79 49
Karaköy İstanbul
Osmanbey İstanbul
DANS'IN MERKEZİ

Düğün Dansları


SALSA&BACHATA

SALSA Birçok dans türü gibi Salsa Dansı Afrika’dan doğan ve Küba’da diğer bir çok dans ve kültürle gelişen, Latin tarzının yüksek enerjisiyle dans severleri kendine çekmekte! New York ve Miami den tüm dünyaya yayılıp farklı kültürlerle ve müzik türleri ile gelişen Salsayı, Düğün Dansı programı sayesinde dansın merkezinde çabucak öğrenecek ve belkide vazgeçilmez hobiniz olarak hayatınıza sokacaksınız.

Türkiye’nin en iyi dans eğitmenleriyle ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücut kullanımını öğrenerek unutulmaz bir düğün dansı yapacaksınız. %10 indirim için Ön kayıt Formunu doldurmayı unutmayın.

Ön Kayıt Formu


VALS

Bazen Romantik bazen Asil olan şarkılarıyla Vals dansı düğün dansınız olabilir, romantik ve sıcak figürleri ile en estetik Klasik danslardan olan Vals, duyguların ve çekiciliğin vücut bulup müziğin ritimleriyle hareket eden halidir.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden Vals dansını öğrenme keyfini yaşayın kursumuzda temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve öğrenerek kendinizi eğlenceye bırakacaksınız. Vals Düğün dans kursları sizi bekliyor… %10 indirim için Ön kayıt Formunu doldurmayı unutmayın.

Ön Kayıt Formu


ZEYBEK

Ana vatanı Ege toprakları olan, Kültürümüzün tartışılmaz parçası, Efelerin oyunu Zeybek ile tanışın. Haksızlıklara karşı yiğit durmanın dansı olan Zeybek, efsanevi havasıyla tüyleri diken diken eden ezgileri ile sizleri de kendine çekecek! Düğününüzde Zeybek kursu ile bu geleneksel dansı çabucak yapacaksınız.

Kadın ve erkeğin ayrı fakat benzer hareketlerle oynadıkları, bir grupla yapıldığında meydana tam bir gösteri çıkaran Zeybek dansını Efeler gibi oynamak hiç de fena olmazdı değil mi? Dansın merkezinde bu konuda profesyonel eğitmenlerinden zeybek dersi alarak iyi bir düğünüzde Zeybek yapabilirsiniz. Zeybek dans kurslarına özel veya grup olarak katılabilir düğün dansınız olarak seçebilir hemen derslere başlayabilirsiniz sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. %10 indirim için Ön kayıt Formunu doldur.

Ön Kayıt Formu


RUMBA&SLOW DANS

En romantik Latin Danslarından olan, kalp atışı gibi ritimlerle dikkat toplayan, vücut hareketleriyle bütün gözleri dansçılara çeken Rumba dansı, duygusal havası ve güçlü tarzıyla sizleriz büyülecek. Dansın merkezinde düğününüzde Rumbave Slow dansını kolayca öğreneceksiniz.

Sakin ve sert havasıyla, kolay olmayan bir başka eşi olmayan Rumba, dansçılar arasındaki iletişimin ne kadar tutkulu olduğunu izleyenlere hissettiren, romantik dans hareketleri, mimik, figürleri ile dar alanlarda bile keyifle yapılabilmesi nedeniyle kursiyerlerin vezgeçilmezi. Rumba ile tanışmak için Türkiye’nin en profesyonel Latin Amerikan Dansları eğitmenleri ile bir araya gelebilirsiniz. Hemen Düğün Dansı kursları için bizimle iletişime geçin.

Ön Kayıt Formu


GRUP DANSI

Düğününüzde eşinize süpriz yapmak için arkadadaşlarınızla dans koreografisi hazırlayabilirsiniz. Bir kaç müzik ve danstan faydalınılarak yapabileceğiniz grup şov dansıyla düğününüze damganızı vurabilirsiniz.

Grubunuz yoksa oluşturmak için ekibimizden destek de alabilirsiniz. %10 indirim için Ön kayıt Formunu doldur.

Ön Kayıt Formu


ANKARA MİSKET ROMAN

Bazılarımızın en büyük korkusudur düğünlerde oynamak. Artık korkmayın sizler için Ankara Misket Roman düğün Dansı kurslarımız var.

%10 indirim için Ön kayıt Formunu doldur.

Ön Kayıt Formu
Dans'ın Merkezi

10% İndirimli Ön Kayıt

Ön Kayıt Formu
Dans'ın Merkezi

10% İndirimli Ön Kayıt


ADRES Karaköy

Kemankeş Karamustafapaşa Mah,
Akçe Sok. Akçe Han. No:10, Karaköy 34290
Beyoğlu/İstanbul

ADRES Osmanbey

Halaskargazi Mahallesi, Dershane Sokağı 14/A, 34371 Osmanbey
Şişli/İstanbul

E-POSTA

info@dansinmerkezi.com

Telefon (Whatsapp)

0 543 515 79 49